Hakkımızda

1991'den bu yana Yaman Mücevherat, müşterilerimizin ömür boyu hatırlayacağı Anılar Yaratıyor.

Kaliteli ürünleri, en üst seviye hizmet ile bir araya getirmek amacı ile kurulan Yaman Mücevherat her geçen gün daha da güçlenerek hizmet vermeye devam ediyor.

Bir aile işletmesi olarak, bu değerleri bugün hala kalplerimize yakın tutuyoruz.

Yaman Mücevherat'ta biz müşterilerimizi birinci sıraya koymaktan gurur duyuyoruz. Bizimle alışveriş yaparken alacağınız ürün ne olursa olsun, baştacı olmaktan daha az bir şey beklemezsiniz. Pırlanta, elmas ve altın koleksiyonlarımızdan kendilerine uygun o özel ürünü satın alırken tüm müşterilerimizin değerli ve rahat hissetmelerini istiyoruz.

Burada yaptığımız işi seviyoruz ve geniş ürün yelpazemizde bunu çok iyi anlatıyor. Pırlanta koleksiyonumuzda kullandığımız taşlar, müşterilerimizin en iyi seçimlere ve kaliteye sahip olmalarını sağlamak için her zaman HRD Sertifikalı Pırlanta Uzmanlarımız tarafından özenle denetleniyor ve tek tek seçiliyor.

Müşterilerimizin hayallerini en iyi şekilde gerçekleştirmek için kendi atölyemizde tasarımcılarımız ve ustalarımız özenle çalışıyorlar. 

30 yılı aşkın deneyimimizle mücevhere dair her türlü ihtiyacınızı karşılıyoruz ve değişen trendleri takip ediyor, size en güzel ürünleri sunuyoruz.